<oembed><version>1.0</version><provider_name>Pila's blog</provider_name><provider_url>https://pila.fr/wordpress</provider_url><author_name>Pila</author_name><author_url>https://pila.fr/wordpress/archives/author/pilatomic</author_url><title>DSC01000</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="GGAOWQBIO9"&gt;&lt;a href="https://pila.fr/wordpress/archives/1207/dsc01000"&gt;DSC01000&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://pila.fr/wordpress/archives/1207/dsc01000/embed#?secret=GGAOWQBIO9" width="600" height="338" title="&#xAB;&#xA0;DSC01000&#xA0;&#xBB; &#x2014; Pila's blog" data-secret="GGAOWQBIO9" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;